Günün Tarihi:8 Nisan 2020

Muhtarlar, muhtarlara tepkili


Hendek Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı İsmet İskefiyeli ve yönetim kurulu üyeleri yaptıkları toplantıda, SASKİ’nin ilçede yeteri kadar hizmet vermemesine rağmen, bir mahalle muhtarının memnuniyetine tepki gösterdiler.

Başkan İskfiyeli, “Bizler bu ilçede en büyük sivil toplum kuruluşu olarak halkın sürekli içindeyiz. Öncelikle 91 mahalle muhtarımız olarak birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu belirtmek isterim. Birimizin sorunu, hepimizin sorunu demektir. Bazı muhtar arkadaşlarımız basına bilgi veriyorlar. SASKİ’den memnun kaldıkları, hemen sorunlarıyla ilgilendikleri şeklinde. İster üyemiz olsun, ister olmasın tüm muhtar arkadaşlarımız sorunları biliyor. Bunlar ortada dururken, bu şekilde beyanatlar hoş değildir. Bizim su sıkıntımız var. Olmadığını söyleyemeyiz. Üyeliği bulunmayan arkadaşlarımızın yaptığı açıklamalar kabul edilemez. Hiç sorun yokmuş gibi yansıtıyorlar. Öyle bir şey yok. Hangi yetkili gelirse biz ne sorunlarımız var anlatırız” dedi. 

7 Eylül 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 801 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU