Günün Tarihi:18 Ocak 2021

Üsküp’e yardım eli


Marmara Belediyeler Birliği’nin Üsküp için yardım kampanyasına destek veren Akyazı Belediyesi, Akyazılı vatandaşları da bu çağrıya kulak vermeye ve sağduyulu olmaya çağırdı.

Makedonya’nın Başkenti ve yüzde 50’si Müslüman nüfuslu Üsküp’te 7 Ağustos Cumartesi günü 21 kişinin hayatını kaybettiği sel felaketi sonrasında yaralarını sarmak için yardım kampanyası düzenleyen Marmara Belediyeler Birliği, bu kapsamda Marmara Belediyeler Birliği üyesi olan tüm belediyeleri destek olmaya davet etti. Şu ana kadar birçok yardımın koordinasyon içerisinde ulaştırılmaya çalıştığı Üsküp için sahada yapılan ciddi çalışmalar neticesinde acil ihtiyaç malzemeleri belirlendi. Şimdiye kadar gönderilen yardım malzemesinin ardından halen çok acil olarak ihtiyaç duyulan malzemelerin başında temel ev eşyaları geliyor. Ayrıca yine sel mağduru ailelere yönelik olarak Türk Kızılayı ile işbirliği içerisinde kurban bağışı kampanyası da düzenleniyor. Kampanyaya destek vermek isteyen vatandaşlar için kurban hisse bedeli 475 TL olarak belirlendi.

10 Eylül 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 834 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU