Günün Tarihi:3 Haziran 2020

Ulaşıma eğitim ayarı


Yeni eğitim öğretim yılı kapsamında ulaşıma yeni düzenlemeler getirildiğini açıklayan Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Sezar Ercan, “Çalışan otobüs ve sefer sayılarını okulların açılacak olması dolayısıyla arttırdık. Ayrıca bugün, belediye otobüsleri

Düzenleme oldu

Öğrencilerin toplu taşıma hizmetlerinden daha rahat bir şekilde faydalanmalarını öncelediklerini belirten Ercan, “Belediye hatlarımızda bazı düzenlemeler yapıldı. Çalışan otobüs ve sefer sayılarını arttırdık. Pazartesi günü (bugün) itibarıyla uygulamaya geçecek olan yeni hareket saatlerine sakus.sakarya.bel.tr adresinden ulaşılabilir” diye konuştu.

 

Ücretsiz taşıma

Ercan, “19 Eylül Pazartesi günü (bugün) Büyükşehir Belediye otobüsleri ve ADARAY’da öğrenciler kimlik kartlarını göstermek suretiyle ücretsiz yararlanacaklar.Öğrencilerimiz ulaşımda yaşanan yoğunlukla ilgili toplu.tasima@sakarya.bel.tr e-posta adresine tüm şikâyet, öneri ve taleplerini bildirebilirler” dedi.

 

Sürücülere uyarı

Okulların açıldığı gün trafik yoğunluğunun arttığını söyleyen Ercan, “Mümkün mertebe vatandaşlarımız toplu taşıma araçlarımızı kullansınlar. Özel aracıyla okula gidecek vatandaşlarımıza mümkün mertebe trafik yoğunluğu olan ana güzergahların yerine alternatif güzergahları kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Trafik yoğunluğu sabah saat 08.00’den öğlen saatlerine kadar sürmektedir. Vatandaşlarımızın zorunlu kalmadıkça bu saatlerde trafiğe çıkmamaları faydalı olacaktır” dedi. 

19 Eylül 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 874 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU