Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Her şey Sakarya için


Sakarya il protokolü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun öncülüğünde gerçekleştirilen istişare toplantısında şehrin sorunlarını konuştu.

İstişare toplantısı

Bir dizi ziyaret için ilimize gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Valilikte şehir protokolü ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Vali Hüseyin Avni Coş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Şaban Dişli, AK Parti Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün ve Ali İhsan Yavuz, CHP Milletvekili Engin Özkoç, MHP Milletvekili Zihni Açba, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, MHP İl Başkanı Levent Bülbül,  sendika başkanları ve kurum müdürleri katıldı.

Yenikapı ruhu

Valilik toplantı salonunda kahvaltılı şekilde gerçekleştirilen toplantıda sağlık sorunları, bin yataklı hastane konusu, milli eğitimde yaşanan sorunlar, yıkılması gereken okullar, öğretmen açığı ve FETÖ operasyonlarında insanların mağdur edilmemesi gibi ilimizin bir çok sorunu konuşuldu. CHP Milletvekili Engin Özkoç, ilimizde bir fındık işleme tesisinin kurulması gerektiğini Bakan Müezzinoğlu’na iletti. Türk İş İl Temsilcisi Cemal Yaman da Taşeron ve vergi adaletsizliği konusunda işçilerin yaşadığı sorunları anlattı. Bakan Müezzinoğlu ise birlik olarak sorunların üstesinden gelineceğini ve Yenikapı ruhunun bu şekilde devam etmesini temenni ettiğini belirti. 

1 Ekim 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 1077 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU