Günün Tarihi:20 Eylül 2021

Çay bahane sohbeti


Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Çay Bahane Kantin Şöyleşileri” başladı.

Mehmet Günay

İnsan ve Medeniyet Öğrenci Topluluğu tarafından organize edilen, Her hafta Salı günü SAÜ İlahiyat Fakültesi kantininde erkek öğrencilere yönelik düzenlenen “Çay Bahane Kantin Şöyleşileri” başladı. Etkinliğin bu seneki ilk konuğu ise, SAÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Günay oldu.

 

İslam’a zarar

Konuşmasında genel olarak darbe sürecine değinen Prof. Dr. Günay, dini istismar yoluyla hareket eden yapıların bir daha çıkmaması ve İslam’a zarar vermemesi için İlahiyat eğitimini almış bireyler olarak kendilerine önemli görevler düştüğünü belirtti. Bu anlamda İlahiyat Fakültesi öğrenci ve mezunlarının aynı zamanda doğru İslamiyet’i topluma aktarmak gibi büyük bir sorumluluğu üstlendiklerini hatırlattı.

7 Ekim 2016 , Cuma Bu haber toplam 960 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU