Günün Tarihi:28 Ekim 2020

‘Sakarya için önemli toplantı yaptık’


AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuolu, Bakan Özlü ile yapılan istişare toplantısının çok faydalı sonuçlar çıkaracağını söyledi.

Konuştuk

Milletvekili Uncuoğlu, “Bakanımız ile Sakarya üzerine çok verimli ve önemli bir toplantı gerçekleştirdik. Bu toplantıda OSB bölgeleri, yeni araştırma geliştirme merkezlerinin açılması, KOSGEB kredileri, yatırımcılara sağlanacak teşviklerin devamlılığı, sanayi ve iş dünyasının bizden beklentilerini, ilimiz için neler yapacağımızı ve planlarımızı konuştuk” dedi.

Bakan gelecek

Uncuoğlu, “Sakarya tarımıyla, sanayisiyle, turizmiyle ön plana çıkan bir şehir olacak. Şehrimizde bütün dinamiklerin hareketinin devamı için bu tür toplantıları sık sık yapacağız. Bakanımızı ilimize davet ettik. En kısa sürede gelecek ve şehrimizdeki geniş katılımlı bir toplantı yapacağız. Ülke genelindeki sanayiden ilimize ayrılan payın attırılması için taslak belirledik. Önümüzdeki günlerde ilimizde önemli gelişmeler yaşanacak” dedi. 

9 Ekim 2016 , Pazar Bu haber toplam 1028 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU