Günün Tarihi:4 Nisan 2020

Personele teşekkür belgesi


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) yönetimi tarafından, hastane bünyesinde hizmet veren Hasta İletişim, Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi (SABİM) ve kalite yönetim birimlerinde çalışan personele özverili çalışmaları dolayısı ile t

Kalite Yönetim Birimi, Hasta İletişim Birimi ve SABİM sorumlu SAÜEAH Başhekim Yardımcısı Mehmet Durmuş, personele özverili çalışmaları dolayısıyla verilen teşekkür belgesinin ardından yaptığı konuşmada, “Arkadaşlarımız çalıştıkları birimlerde sağlık hizmeti sunumunda son derece özverili ve yoğun olarak çalışmakta. Yapılan denetimler ve hasta değerlendirmelerinde, başarılı bir şekilde çalışan arkadaşlarımıza duyulan memnuniyeti görmek bizi çok mutlu ediyor.  Kalite, SABİM ve Hasta İletişim birimlerimiz kurumumuzu layıkıyla temsil ediyor. Özverili çalışmalarının devamını diliyorum” dedi. Yaptıkları çalışmaların takdirle karşılanmasının kendilerine gurur verdiğini dile getiren birim çalışanları hastane yönetimine teşekkür etti. 

14 Ekim 2016 , Cuma Bu haber toplam 1313 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU