Günün Tarihi:16 Ocak 2021

46 yıl sonra öğrencileriyle buluştu


Öğretmen Okulu’ndan mezun olduktan sonra tayin olduğu Akyazı’da sınıf öğretmenliği yapan Mehmet Akın, aradan geçen 46 yılın ardından geldiği Akyazı’da öğrencileriyle buluştu.

Öğretmen-öğrenciler

Öğretmenlerinin Akyazı’ya geldiğini haber alan Alaattin Kılıçkeser, Selahattin Kökten, Ali Bilgin, Hayri Meşeli, Semra Şanlı, İsmail Özdemir ve Mehmet Kılıç, kısa süre içinde haberleşip organize oldular. Öğretmenleri Mehmet Akın’ı alarak Altındere’deki Alabalık Tesisleri’ne geçtiler.

Nostalji yaptılar

Öğretmen-öğrenci buluşmasında sohbetin konusu ilkokul yılları ve o yıllardan akılda kalanlar oldu. Mehmet Akın öğretmen, öğrencilerine hal-hatır sorduktan sonra, aynı sınıftaki diğer öğrencileri hakkında da bilgi aldı. Öğretmenlerini görmenin mutluluğu içinde olan öğrenciler, Mehmet Akın öğretmenin ellerinden öperek tekrar görüşmek dileği ile O’nu uğurlarken, Mehmet Öğretmen de öğrencilerine aynı duygularla veda etti. 

26 Ekim 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 867 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU