Günün Tarihi:8 Ağustos 2020

4 bin öğrenci burada


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Gelişim Merkezi’nde eğitimler devam ediyor.

Yaklaşık 4 bin öğrenci ile birlikte yeni dönem eğitimlerini sürdürdüklerini ifade eden Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, öğrencilerin öğrendikleri faydalı bilgilerin yanında kendi yeteneklerini de keşfettiklerini belirterek,  “Bu yılda zengin bir branş yelpazesi ile öğrencilerimize eğitimler sunuyoruz. Akıl oyunları, satranç, değerler eğitimi, drama-diksiyon-ritim, tasarım, mutfak, İngilizce, Arapça, resim, gitar, ney, bağlama ve bilgisayar tasarım branşlarında eğitimlerimiz var. Ayrıca Tiyatro, Türk Müziği Çocuk Korosu, Maket Yapımı Atölyesi, Becerikli Eller Atölyesi ve Drama ve İlkyardım Atölyesi olmak üzere 5 atölyemizde çalışmalarımız arasında yer alıyor. Ailelerimizde merkezimizin çalışmalarından oldukça memnun. Çocuklarımızın mutluluğuna da şahit olmak bizleri motive ediyor” diye konuştu.

1 Kasım 2016 , Salı Bu haber toplam 942 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU