Günün Tarihi:12 Ağustos 2020

32 Evler Köprüsü güzelleşti


Büyükşehir Belediyesi tarafından Adapazarı Mithatpaşa Mahallesi’nde başlatılan yol düzenleme ve kavşak çalışmaları tamamlandı.

Sona erdi

Bölgede kapsamlı bir dönüşüm hayata geçirilirken, yürüyüş yolları, oturma grupları ve aydınlatma ışıkları yenilendi. Ayrıca yeşil alanlar ve yürüyüş yollarında da gerekli tüm işlemler sonlandırıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun bölge için daha önce açıkladığı köprü iyileştirme işlemleri de sona erdi. Çark Deresi üzerinde bulunan köprü estetik bir görünüme kavuşturuldu.

Estetik görünüm

Mithatpaşa’da gerçekleştirilen tüm işlemler ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Mithatpaşa bölgesinde daha önce asfalt serim işlemleri ile yürüyüş yolları, oturma grupları ve aydınlatma ışıkları üzerindeki çalışmalar tamamlanmış, yeşil alanlar ve yürüyüş yollarında tüm işlemler nihayete erdirilmişti. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’nun talimatları doğrultusunda bölgedeki köprüde de iyileştirme çalışması başlattık. Köprüde estetik bir çalışma uyguladık ve gerekli tüm sağlıklaştırmaları yaptık. İnanıyoruz ki, vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazanan bu kapsamlı projede yer alan köprü de bölge ulaşımında uzun yıllar kilit bir rol üstlenecek” diye konuştu.

11 Kasım 2016 , Cuma Bu haber toplam 873 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU