Günün Tarihi:28 Şubat 2021

#MASKENİTAK başladı


Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Genç Projeciler Topluluğu #maskenitak hastagi ile tüm Türkiye'de sosyal medya kampanyası başlattılar.

Kemoterapi sürecinde çocukların, dışarıdan enfeksiyon kapmamaları için maske takmalarının gerekli olduğunu söyleyen topluluk üyeleri, bu çocukların sosyalleşmek için dışarıya maske ile çıktıklarında bulaşıcı hastalık taşıyormuş gibi kötü bakışlara maruz kaldıklarını söylediler. Bunun üzerine İlk önce Sakarya Üniversitesi ve Sakarya halkının da desteklerini alan topluluk, gönüllüleriyle beraber maskelerini boyayarak bunun bir atkı takmak kadar normal hale getirmeyi hedeflediklerini belirttiler.  Sakarya'nın en kalabalık caddelerinde ve Sakarya Üniversitesinde stant açıp esnafından akademisyenine iş adamlarından sporcusuna kadar tüm gönüllülerine çeşitli figürler çizilmiş maskeleri dağıttı. Maskeli gönüllüler sosyal medya hesaplarından maskeli fotoğraflarıyla projeye destek oldular. 

12 Kasım 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 885 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU