Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Öğretmenlere dil ve konuşma semineri


Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Özel Eğitim ve Rehberlik öğretmenlerine yönelik düzenlenen “Özel Eğitimde Dil ve Konuşma” konulu seminer büyük ilgi gördü.

2 gün sürdü: İlimizde 2 gün boyunca dil ve konuşma üzerine seminer veren Azerbaycan’lı Konuşma Terapisti Esmira Kazımova’nın anlattıklarını dikkatle takip eden öğretmenler, semineri çok beğendiklerini dile getirirken, bu tür seminerlerin sık sık tekrarlanmasını istediler.

Faydalı geçti: Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde ilk gün özel eğitim öğretmenlerine, ikinci gün rehberlik öğretmenlerine düzenlenen seminerin kapanış bölümüne katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, seminerin öğretmenler için faydalı geçmesinden büyük memnunluk duyduğunu ifade ederek, semineri veren Esmira Kazımova’ya teşekkür etti.

Teşekkür etti: Seminer dolayısıyla geldiği Sakarya’da çok güzel iki gün geçirdiğini belirten Esmira Kazımova da, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu başta olmak üzere semineri organize eden İl Milli Eğitim Şube Müdürü Necmi Sağıroğlu’na, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere’ye ve özel eğitim okul müdürlerine çok teşekkür etti.

Öğrencilere yönelik: Özel eğitim konusunda yayınlanmış kitapları da bulunan Konuşma Terapisti Kazımova, seminerlerin dışında Sakarya Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek burada eğitim gören öğrencilerle çeşitli çalışmalar yaptı.

14 Kasım 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1063 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU