Günün Tarihi:25 Ekim 2020

Ekinli Okulu güzelleşti


Erenler Ekinli İlkokulu’nda gönüllü sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirilen ‘GÜLEN ELLER’ ile birlikte okulun duvarları çok daha güzel hale getirildi.

21 günde değişti: Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi son sınıf öğrencileri Emina Suljevic ve Zehra Kara ‘Uygulamalı Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ dersi kapsamındaki projelerini 21 günlük bir sürede hayata geçirdiler. Proje ile ihtiyaç duyulan bir köy okulunda boyama ve süsleme çalışması yapılarak, çocuklara daha eğitici ve eğlenceli sınıflar oluşturmayı hedeflediler.

Kendileri yaptılar: Gerekli izinler sonucunda Erenler Ekinli İlkokulu’nda uygulamaya alınan proje için gerekli maddi destekte sponsorlar aracılığıyla sağlandı. Toplanan bütçeye göre, okul ihtiyaçlarının yanında panolar ve kuklalar hediye edildi. Eğlenceli ve eğitici süslemeler ise öğrencilerin kendileri tarafından üç haftada tamamlandı.

Hediye ettiler: Emina Suljevic ve Zehra Kara, “Projemizi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi önemli bir günde gönüllü arkadaşlarla başarılı bir şekilde tamamladık. Çocuklarımıza biraz da olsa mutlu bir ortam sunmaktan mutluyuz. Gönül isterdi ki tüm okula yardımda bulunalım, sınırlı bütçeyle oluşturduğumuz eğlenceli sınıflar öğrencilere hediyedir. Maddi ve manevi destek olan sponsorlarımız ve gönüllü arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dediler.

14 Kasım 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1107 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU