Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

En iyi fotoğraflar sergide


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Istanbul Photo Awards 2016’ fotoğraf sergisinin açılışı ile devam etti.

Beğenildi

Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen programda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Poyraz, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Erol Demir ve gaziler, öğrenciler ile vatandaşlar da yer aldı. Anadolu Ajansı’nın düzenlediği fotoğraf yarışmasını kazanan eserlerden oluşan sergi, katılımcıların beğenisini kazandı.

 

Yarışma haline

Açılış töreninde konuşan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “'Istanbul Photo Awards 2016’ fotoğraf yarışmasında kazanan eserlerden oluşan bu seçkiyi Sakaryalı hemşerilerimiz ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ‘Istanbul Photo Awards’ın gerek uluslararası saygınlığı olan jüri üyeleri, gerekse yarışmada kazanan fotoğrafların niteliğiyle 2 yıl gibi kısa sürede uluslararası alanda oldukça prestijli bir yarışma haline geldi” dedi.

 

18 Aralık Pazar

Aktürk, “Ayrıca bu sergi Ankara, İstanbul, Viyana ve New York’tan sonra Sakarya’da sergileniyor. Bu vesileyle etkinliğin gerçekleşmesinde bizlere her türlü kolaylığı sağlayan Anadolu Ajansı’nın kıymetli yöneticilerine ve siz değerli kültür sanat dostlarına şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu. 'Istanbul Photo Awards 2016' fotoğraf sergisi 18 Aralık Pazar gününe kadar OSM’de ziyaret edilebilecek.

 

17 Kasım 2016 , Perşembe Bu haber toplam 759 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU