Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

Vali’den talimat!


Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, ilçe kaymakamlardan görevlerini yerine getirirken, vatandaşlar ile doğrudan temas kurmalarını ve düzenli olarak halk toplantıları düzenlemeleri talimatını verdi.

HALKIN İÇİNDE

Sakarya’da göreve başladığından beri her fırsatta halk ile iç-içe olan, özellikle esnaf ziyaretlerine büyük önem veren Vali Hüseyin Avni Coş, ilçe kaymakamlardan toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmaları gerektiğini, halkın istek ve sorunlarının alınması için düzenli olarak toplantılar yapmasını istedi. 

FARKLI KESİMLER

Vali Coş,  kaymakamların sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve muhtarları da kapsayacak toplantılar yapılmasının faydalarına dikkat çekti. Gazetemize konuşan Vali Coş, toplantıların tüm ilçelerde düzenli olarak yapılması için gerekli talimatı verdiklerini anlatarak, “Bu toplantılarda planlamalarda yapılacak, sorunların ne derece çözüldüğü ve yapılamayanlar belirlenecek. Halkın istekleri bizim başımızın tacıdır. Hiçbir yönetici, vatandaştan müracaat gelsin diye beklememeli. Doğrudan temas kurmak, her kesime ulaşmak çok önemli” dedi.

EKONOMİ TOPLANTILARI

Vali Coş, kaymakamların ilçelerinde devam eden kamu ve özel sektör yatırımlarını ve istihdam konularını da değerlendirmek amacıyla ilçenin ekonomik aktörleri ile de belli aralıklar ile bir araya değerlendirme yapmaları gerektiği vurgusu yaptı. Vali Coş, ekonomi ve yatırım ayağını oluşturan bu toplantıların da ilçelerde en az yılda iki kere geniş katılımla yapılacağını belirtti.

21 Kasım 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 951 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU