Günün Tarihi:21 Ocak 2021

‘Sıcak para girişi oldu’


Sakarya Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik’i ziyaret etti.

Rekortmenler 

Ziyarette Birlik Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri, ekonomik göstergeler hakkında istişarede bulunurken, vergi barışı, yapılandırmalar, yeni kanun ve yönetmelikler, son gelişmeler hakkında bilgiler de aldı. Müteahhitlerin karşılaştıkları sorunlar hakkında da sıkıntılar ilgili birimlerle paylaşıldı. Başkan Bayrak, “Her yıl inşaat sektöründe yüzlerce arkadaşımız vergi rekortmenleri arasında yer alıyor. Bizler ülkesini düşünen iş adamlarıyız. Bizler vergilerimizle ülkemizin gelişimine katkı vermekten son derece memnunuz” dedi.

İlk 3 içinde

Ziyaretten memnun kalan Başkan Çelik, “Sürekli büyüyen ve güven veren bir ekonomiye sahibiz. Göstergeler çok iyi. Vatandaşlarımız vergilerine genelde duyarlı. Yapılandırmalar sayesinde hem vatandaşlarımız rahat bir nefes aldı, hem de devletimizin kasasına sıcak para girdi. Müteahhitlerimiz yüksek miktarlarda vergiler verip, düzenli ödemeler yapmaktadır.  Bunun en güzel örneklerinden biri de, Sakarya Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çelik’tir. Değerli dostum ve hemşerim Ali Çelik’in en çok vergi verenler listesinde daima en üstlerde oluşu, 2014 yılında ilk 3 içinde olması, bir önceki yol il 5.si, diğer yönetim kurulu üyeleri, Müteahhitler Birliği ailesine mensup iş adamları hep üst sıralarda olduğunu görebiliyoruz” dedi. 

29 Kasım 2016 , Salı Bu haber toplam 783 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU