Günün Tarihi:4 Ağustos 2021

Kur’an Kursu öğrencilerine eğitim


Akyazı Kur’an Kursu öğrencilerine ‘madde bağımlılığından korunma’ ve ‘aile içi iletişim’ eğitimi verildi

Devam ediyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün bünyesinde yürütülmeye devam edilen Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında vatandaşlara yönelik düzenlenen eğitimler devam ediyor. AEP Eğitici Eğitimi programını başarıyla tamamlamış eğitimciler, kendi uzmanlık alanlarında (Aile İçi Eğitim, İktisat, Sağlık, Hukuk, Medya) eğitimler vererek, halkın bilinçlenmesine katkı sağlıyor. Bu kapsamda madde kullanım riski ve madde bağımlılığından korunma ve aile içi iletişim konularında eğitimler düzenlendi.

Müftülük desteği

Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında il müftülüğünün desteği ile her hafta bir ilçede müftülüklere bağlı kuran kurslarındaki kursiyerlere yönelik eğitimlerin ilki Akyazı’da gerçekleşti. Akyazı İlçe Müftülüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimde Aile Eğiticisi Sosyolog Esra Çetin, madde kullanım riski ve madde bağımlılığından korunma konusunda eğitim verirken Aile Eğiticisi Psikolog Gülnur Ayşe Er ise, aile içi iletişim konusunda kursiyerlere eğitim verdi. Katılımın yüksek olduğu eğitimler Akyazılı kursiyerler tarafından memnuniyetle karşılandı.

5 Aralık 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 752 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU