Günün Tarihi:30 Eylül 2020

Tohum atma şenliği


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde yürütülen ormanlarda gençleştirme çalışması, Sapanca’da Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun’un katıldığı kayın tohumu atma etkinliği ile tamamlandı.

Geleceğin ormanlarını oluşturacak tohumların toprakla buluştuğu etkinlikte Bölge Müdürü Okan Kurşun’a, Bölge Müdür Yardımcısı Halil Karademir, Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü Ziya Karagüzel, Adapazarı Orman İşletme Müdürü Özlem Cevahirci, Müdür Yardımcısı Celalettin Kaba, işletme şefleri ile Sapanca Orman İşletme Şefliği personeli eşlik etti. Büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen tohum atma şenliğinde, Sapanca Orman İşletme Şefliği 125, 127 ve 128 nolu bölmelerinde toplam 734 dönümlük orman içi boşluklarına bin kilogram kayın tohumu takviyesi yapıldı.

5 Aralık 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 595 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU