Günün Tarihi:22 Eylül 2021

Karasu’ya müjde


Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne tahsisi yapılan Aziziye Mahallesi’ndeki, Karasu Devlet Hastanesi diyaliz ünitesi olarak kullanılan binanın Sosyal Hizmet Merkezine dönüştürüleceğini müjdeledi.

Açılması planlanan Sosyal Hizmet Merkezi’nin Karasu için önemine değinerek, ilçeye müjde veren İspiroğlu, “Şehit yakınlarımız, gazilerimiz, engelli vatandaşlarımız, yaşlılarımız, kadınlarımız ve gençlerimiz; geliştirici, destekleyici, önleyici, danışmanlık hizmetini bir arada bu merkezde alacak. Burada bir rehberlik hizmeti de olacaktır. Sosyal Hizmet Merkezi, Karasu halkının huzur bulduğu ve bu alanla ilgili sorularına cevap aldıkları yerlerden biri olacak” dedi.

İlçeye kazandırılacak olan tesisle ilgili olarak çalışmalara başladıklarını söyleyen İspiroğlu, “Sosyal Hizmet Merkezimizle ilgili tüm prosedürler tamamlandı. Sosyal Hizmet Merkezi’nin Karasu için önemli çalışma olduğu ortada. Şehit yakınlarımız, gazilerimiz, yaşlılarımız, kadınlarımız ve özellikle engelli vatandaşlarımız İl merkezimizde çözüm buldukları sorunlarını artık burada rahatlıkla yapabilecekler. Sosyal Hizmet Merkezi’mizin Karasu’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

5 Aralık 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1104 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU