Günün Tarihi:21 Eylül 2020

Niyet iyi sonuç kötü


Büyük umutlarla gittiğimiz Bingöl’de, umduğumuzla değil bulduğumuzla yetindik

Sakaryaspor, mutlak kazanmak için gittiği Bingöl’de bir puanı zor kurtardı. Rakibi karşısında stres yapan ve panikleyen Yeşil-Siyahlılar, son vuruşlarda da oldukça etkisizdiler.

Olmadı

Bingöl maçına anlamla pankart ile çıkan Yeşil-Siyahlılar, pankartta yazılanlar ile alınan sonucu birbirine uyduramadı. Kolay kazanması gereken maçlarda ya yenilen, ya da berabere kalan Yeşil-Siyahlılar, Bingöl macerasını da iki puan kayıp ile tamamladılar.

Tutmadı

Taraftarının desteği ile maça çıkan, ancak soğuk ortamda bekleneni veremeyen Sakaryasporlu futbolcuların üçte üç niyeti tutmadı. Bingöl’e kadar gidip maçı izleyen taraftarlar da hem oynanan futbola, hem de alınan sonuca hiçbir anlam

veremediklerini söylediler.

Teselli

Bingöl deplasmanında iki puan bırakan Yeşil-Siyahlılar’ın tek tesellisi lider Afyon’un Adliye deplasmanında üç puan bırakması oldu. Tarsus’un galip

gelmesiyle 3ncü sıraya düşen Yeşil-Siyahlılar, her şeye rağmen aldıkları bir puanla lider ile arasındaki farkı üçe indirdi.

----

Her şeye rağmen

gidiş ve dönüşte

kafilenin havası

yerindeydi

-------

İşte Bingöl

hatırası

Galibiyete uçan, ancak bir puanla yetinen Sakaryaspor kafilesi, muhteşem bir hava yolculuğu yaptı. Uçakta pasta kesildi, Yeşil-Siyah bayraklar açıldı. Teknik heyet ve futbolcuların üzerinde gol arandı.

 Pasta

ikramı: Sakaryasporlu futbolculara ve kafileye yaklaşık 8 bin fit yükseklikte pasta ikramı yapıldı. Pasta önce ortaya kondu, ardından Kulüp Başkanı İsmail Gürses bıçağı alıp pastanın başına geçti.

Pastayı

hostes taşıdı: Sakaryaspor kafilesine ikram edilen pastayı hostes taşıdı. Güzel hostes önce uçağın içerisinde pastanın tanıtımını yaptı, ardından kesilmek üzere başkanın olduğu bölüme götürdü.

 Hatıra

fotoğrafı: Sakaryaspor’u taşıyan uçakta bol bol hatıra fotoğrafı çekildi. Arkadaşımız Suat Beyenal ise, fotoğraf çekmek için uçağın içerisinde adeta mekik dokudu.

 Hostesler de

Yeşil-Siyah: Bingöl için tutulan özel uçakta kafileye hostesler servis yaptı. Amigo Ersin başta olmak üzere kafilede yer alanlar hosteslere Yeşil-Siyah kaşkol hediye edip, renkli görüntülerin yansımasına neden oldular.

 Dönüş biraz

moralsizdi: Üç puan umuduyla Bingöl’e giden kafilenin dönüşteki morali çok da iyi değildi. Kafile dönüşte pasta ile moral bulmaya çalıştı.

 Maç sonu

durum bu: Gidişte büyük bir neşe içerisinde gözüken Sakaryaspor kafilesi, maç bitiminde çok da mutlu değildi. Başkan Gürses ve kurmayları, sonucu çıkışta bu görüntü ile değerlendirdiler.

Teselli

puanı: Üç puan parolasıyla gittikleri Bingöl’de teselli ikramiyesi gibi bir puanla dönen kafilenin moralsiz hali zaman zaman tebessüme dönüştü.

 Murat ile

hatıra fotoğrafı: Hava alanında görevli olan güvenlikçiler, Murat Hacıoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Gol

aradılar: Hava alanı görevlileri, maç bitiminde uçağa binmek isteyen Sakaryasporlu futbolcuların üzerinde gol aradılar, ancak aranan golü bulamadılar.

 İmkanı olan

maça gitti: Sakaryaspor’u Bingöl deplasmanında eski sporculardan Bahadır Aydın ve arkadaşları da yalnız bırakmadılar. Taraftarlar her şeye rağmen Tuncay Şanlı ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 Bin

parça: Sakaryasporlu futbolcular da alınan bir puana sevinmediler. Maça umutlu giden futbolcular, dönüşteki uçak yolculuğunda bu görüntüleri verdiler.

Evdeki

hesap: Sakaryaspor’u desteklemeye giden kafilede Futbol Federasyon Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, SASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yönetici Cihan Yıldıran da vardı. Ancak bu üçlünün de hesabı çarşıya uymadı.

----------

Sakarya

her yerde

Sakaryaspor, 3ncü Lig’de olmasına rağmen yine de kalitesinden taviz vermiyor. Özel uçakla Bingöl’e giden Sakaryaspor’u kötü hava koşullarına rağmen taraftarları da yalnız bırakmadı. Muhteşem bir hava yolculuğu yapan kafile, Bingöl’de de krallar gibi karşılandı. Taraftarın gidişteki neşesi dönüşte hüzne dönüşse de, bir puan ile teselli bulmaya çalıştılar.

                   Haber ve fotoğraflar Suat BEYENAL

------------------------

 

 

 

6 Aralık 2016 , Salı Bu haber toplam 2391 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU