Günün Tarihi:28 Kasım 2021

SEDAŞ’ın yeni projesi SAP ile IS-U


SEDAŞ elektrik dağıtım bölgesinde yer alan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerinde elektrik hizmeti sağlarken, bölgede çok daha verimli, etkin ve hızlı şekilde hizmet verebilmek için üzerinde titizlikle çalışmaya başlayacağı projesini açıkladı.

Destek verecek

SAP sistemiyle IS-U ve CRM  sisteminin entegrasyonunu sağlayacakları projeyi başlattıklarını açıklayan SEDAŞ CEO’su Bekir Sami Güven, “Projede 50 danışman ve 100 proje sorumlusu görev yapacak. Şirketimizin vizyonu olan ‘Güvenilir, çevik ve müşteri odaklılığıyla bilinen model bir şirket olmak’ hedefimiz doğrultusunda bu projeyi gerçekleştireceğiz. Projeyi uygulayacak ve proje süresince destek verecek mesai arkadaşlarımla, SEDAŞ’ın öncü, yenilikçi ve sektörde rol model olmasına ilişkin, yeni bir sayfa daha açacağız” dedi.

 

Yönetebilir

SAP projesine IS-U ve CRM  sisteminin entegrasyonunu sağlamaya hazırlanan SEDAŞ, başlangıç toplantısını yaptığı, bu proje kapsamında, mevcuttaki tüm operasyonel süreçlerini ve iş akışlarını yeniden tanımlamış, müşteri hizmetleri bütünleşik çözümlerini, sayaçtan, abone bağlantı sözleşmesine kadar tüm müşteri hizmetlerini daha efektif yönetebilir olacak.

 

Operasyonel

SEDAŞ, projenin tamamlanması sonrasında, canlı hizmete geçmesiyle birlikte, operasyonel faaliyetlerde ve müşteri memnuniyetinde çok daha verimli, ölçülebilir ve entegre bir süreç yönetimine sahip olacak. SEDAŞ uluslararası ölçekte kullanmakta olduğu SAP yazılımının, IS-U sistemine  entegrasyonunu 2017 yıl sonunda tamamlamayı hedefliyor.

 

Hesap verilebilir

Güven, yeni başlayacakları projeleri ile ilgili açıklamasında, “SEDAŞ Entegre Yönetim Sistemlerini kurmak üzere çalışmalarını başlattı. SEDAŞ olarak bilişim teknolojileri ile kurduğumuz sistemlerin aynı zamanda hesap verebilirliğini de sağlıyoruz” dedi.

 

Rol model

Güven, “Toplam kalitenin sorumluluklarını yerine getirmeye odaklanarak entegre yönetim sistemlerine sahip olacağımız gibi, markalaşmış, kurumsal ve herkesin ‘rol model’ olarak örnek alacağı bir şirket olmak için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman yinelediğimiz gibi, paydaşlarımızla birlikte içselleştirerek yönettiğimiz bu süreçleri başarıyla tamamlamak için SEDAŞ sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecek” ifadelerini kullandı.

11 Aralık 2016 , Pazar Bu haber toplam 909 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU