Günün Tarihi:4 Haziran 2020

Öğretmenlerin sınav heyecanı


Aday öğretmenlerin adaylık sürecinden çıkmaları için girecekleri sınav olan Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı 18 Aralık 2016 saat 14.00'te yapılacak.

100 öğretmen

Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı öncesinde aday öğretmenlerin kendilerini denemeleri, bilgilerini ölçmeleri amacıyla Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi tarafından 4 farklı ilçede eş zamanlı olarak 2. deneme sınavı düzenlendi. Deneme sınavına yaklaşık 100 aday öğretmen katıldı.

 

Özgürlükler

Vali Mustafa Büyük Anadolu Kız İmam Hatip Lisesinde yapılan deneme sınavını ziyaret eden Şube Başkanı Murat Mengen, Eğitim-Bir-Sen’in sendikacılık anlayışının hizmet odaklı olduğunu söyledi. Mengen, temel hak ve özgürlükler noktasında elde ettiği kazanımlara uygun olarak üyelerinin ihtiyaçlarını önceleyerek çalışmalarını şekillendirdiklerini belirtti. 

13 Aralık 2016 , Salı Bu haber toplam 785 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU