Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

Gençlerden süper proje


Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Yönetimi dersi kapsamında OÇEM’de (Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi) okuyan çocukları “O SES TÜRKİYE” prog

Öğretim Görevlisi Servet Sezgin’in koordinatörlüğünde yapılan etkinlik, yirmisi öğrenci ve velisi olmak üzere kırk beş kişinin katılımıyla gerçekleşti. Bölüm öğrencileri İrem Palak, Ulaş Tunalı, Nazım Deveci, Sezen Uysal, Zeliha Deniz, Zeynep Alkan, Beyza Gür ve Samet Türkdemir’den oluşan proje ekibi, Acun Medya'nın “O SES TÜRKİYE” programına katılarak seslerini duyurma fırsatı bularak “O SES OTİZM” sloganıyla farkındalık yarattılar. Öğrenciler, projenin amacına ulaşmasında, otizm farkındalığının sağlanması adına Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ve iş adamı Tuna Tan’a projeye desteklerinden dolayı teşekkür etti. MYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Özen, proje ekibine teşekkür etti. 

13 Aralık 2016 , Salı Bu haber toplam 958 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU