Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

CHP muhtarlara gidiyor


CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, il genelinde tüm muhtarları ziyaret ederek Genel Merkez tarafından yapılan çalışmaları anlatacaklarını söyledi.

Kitapçık

İl örgütü olarak çalışmalarını tüm hızla sürdürdüklerini ifade eden CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, “Genel Merkez birçok iş koluna yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor. Tüm sivil toplum kuruluşlarının ve uzmanların fikirleri alınarak araştırma hazırlanıyor. Bu araştırmalar daha sonra kitapçık haline getiriliyor. Muhtarlarla ilgili de araştırma yapılarak bir kitapçık hazırlandı” dedi.

Ziyaret

Taşkent, “Biz bunu Genel Merkez’den istedik. Muhtarlarımızın en azından bu çalışmadan haberdar olmalarını istedik. Onların bu konuda bilgilenmelerini istedik. Tüm ilçe başkanlarımdan ilçelerindeki muhtarları ziyaret ederek bu kitapçıkları takdim etmelerini istedim. İlk aşamada biz de Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret ederek kitabı takdim ettik. Muhtarlarımızı ziyaret edeceğimizi de kendisine ilettik. Kendileri böyle bir çalışma yapıldığı için çok mutlu olduklarını ifade ettiler” dedi.

Rapor hazırlanacak

Kitapta muhtarlar ile ilgili CHP’nin neler önerdiğinin de yer aldığını ifade eden Taşkent, “Ziyaretlerimize merkezde devam edeceğiz. Tüm muhtarları tek tek ziyaret ederek ulaşacağız. Sohbet ederek sorunlarını dinleyeceğiz. Köyden mahalleye dönüştürülen yerlere öncelik vereceğiz ve tüm sorunlar hakkında bir rapor oluşturacağız” dedi. 

13 Aralık 2016 , Salı Bu haber toplam 938 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU