Günün Tarihi:21 Ocak 2021

Güz dönemi sona erdi


Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde bine yakın başvuru arasından akademik jürinin seçtiği katılımcılarla gerçekleştirilen güz dönemi sona erdi.

Uzman isimler

6 haftalık güz dönemi boyunca birbirinden değerli isimlerin birikimlerini paylaştığı Fikir ve Sanat Akademisi’nde, Aybars Bora Kahyaoğlu, Ali Gemuhluoğlu, Ahmet Şahin, Ömür Ceylan, Nurullah Ardıç, Süleyman Seyfi Öğün, Rahmi Karakuş, Mehmet Genç, Suat Cebeci, Songül Ergün, Orhan Altuğ, M.Doğan Dikmen, Nevzat Yıldırım, Ali Vasfi Kurt, Ekmel Geçer, Mehmet Kaya ve Servet Kızılay katılımcılarla buluştu.

 

Sunum yapacaklar

Kültürel Çalışmalar, Sinema Sanatları, Müzik Akademisi, Edebi Çalışmalar, Geleneksel Sanatlar, Görsel Kültür ve Fotoğraf gibi 17 farklı ders programı ile katılımcılarına yeni ufuklar açan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi her dönem olduğu gibi bu dönem de öğrencilerine kendi alanlarında makale yazma ve sunum yapma imkanı sağlayacak. Konu ile ilgili Akademi yetkililerinden yapılan açıklamada; Sosyal Bilimler alanında çalışmalarını sürdüren öğrencilerin farklı oturumlarda gerçekleştirecekleri sunumların, sonrasında bir araya getirilerek katılımcılarla paylaşılacağı belirtildi.

15 Aralık 2016 , Perşembe Bu haber toplam 785 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU