Günün Tarihi:16 Ocak 2021

AGDAŞ’ta tatbikat


AGDAŞ, sorumluluk alanı olan Adapazarı, Karaman, Sapanca, Hendek, Akyazı, Ferizli, Karasu ve Kocaali ilçelerinde doğal afet, sabotaj ve izinsiz kazılar sonucu meydana gelebilecek doğal gaz kazalarına karşı tatbikat yaptı.

Başarıyla tamamlandı

Tatbikatların amacının kaza, doğal afet veya farklı sebepler sonucu ortaya çıkabilecek olumsuz durumlara karşı insanların ve çevrenin zarar görmesini önlemek olduğu ifade edilirken, tatbikatlarını biri planlı, diğeri plansız olmak üzere her yıl iki defa tüm ilçelerdeki Doğal Gaz Acil 187 ekipleri ile gerçekleştirdiği aktarıldı. Doğal Gaz Acil 187 İhbar Hattı’na çağrı geldikten sonra 15 dakika içinde olay yerine gitme zorunluluğu olan ekipler, olay yerine ortalama 7-8 dakikada ulaştığı ve tatbikatların başarılı bir şekilde tamamladığı bilgisi verildi.

Yurtları kontrol ettiler

Yapılan açıklamada, müşterilerin gaz kokusu aldıklarında müdahalede bulunmayarak Doğal Gaz Acil 187 hattını aramaları konusunda uyarıda bulundu. Doğal gaz acil 187 ekipleri tarafından geçen ay Adana’nın Aladağ İlçesi’nde yaşanılan yurt yangını sonrasında önlem amacıyla Sakarya KYK İl Müdürlüğü’ne bağlı 16 öğrenci yurdunda doğal gaz ve karbon monoksit kaçağı kontrolü gerçekleştirildi. Yapılan kontrollerin tutanak altına alındığı ve herhangi bir kaçak tespit edilmediği bilgisi verildi.

16 Aralık 2016 , Cuma Bu haber toplam 821 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU