Günün Tarihi:18 Mayıs 2021

‘Benim Mobilyam’ sürüyor!


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu mobilya imalatı ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 8 ve 26. Meslek Komitelerinin ortak çalışmaları neticesinde başlatılan “Benim Geleceğim Mobilya” isimli proje kapsamında faal

Hizmet sektörü

Bu doğrultuda gerçekleştirilen fuar organizasyonları, okul ziyaretleri, öğrenci özendirme programlarının yanı sıra geçtiğimiz günlerde hizmet sektöründe iletişimin önemini vurgulamak adına bir eğitim programı düzenlendi. Programın açılış konuşmasını SATSO8. Meslek Komitesi’nden Meclis Başkan Yardımcısı Neşet Peker gerçekleştirdi.

Pozitif iletişim

Peker konuşmasında “Meslek Lisesi Mobilya Bölümü öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen eğitim programıyla öğrencilerin yalnızca mobilya üretmek ve pazarlamak değil insanlarla pozitif iletişim kurarak geliştirilebileceğini vurguladı.

İki oturum

SATSO 8. ve 26. Meslek Komitelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Beden Dili ve Etkili İletişim eğitimi Sakarya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlhan Uçar ve Yaşam Koçu NLP Uzmanı Harun Gökçekaya gözetiminde gerçekleştirildi. İki oturumdan oluşan eğitim programından öğrenciler oldukça memnun ayrıldı.

 

20 Aralık 2016 , Salı Bu haber toplam 114939 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 20 Aralık 2016 , Salı

seyfi YÜCEL

Bu tür çalışmaları Sakarya'da görmek memnuniyet verici. Mobilya sektörü Sakarya için stratejik öneme sahip; sektörün ileri gelenleri bu tür çalışmalara Sakarya ekonomisine önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Bu çalışmaya mesleki eğitim merkezinde öğrenim gören mobilyacı çırak öğrencilerinin de katılmasında yararlı olacağını söylemek isterim.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU