Günün Tarihi:20 Ocak 2021

MÜSİAD Kudüs’e gidiyor


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi, yurt dışı kültür ve iş gezisi programı kapsamında Peygamberler şehri Kudüs Şerif’e gidiyor.

Miras bıraktığı

MÜSİAD Sakarya Yönetim Kurulu, Üyeler ve işadamı ve gazetecilerden oluşan 32 kişilik bir ekiple 21-24 Aralık 2016 tarihleri arasında Peygamberler şehri olan Kudüs’e kültür ve iş gezisine gidecek olan Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği Sakarya Şubesi; burada atalarımızın bize miras olarak bıraktığı yerleri yakından görme fırsatı bulacak. 3 gece 4 gün sürecek olan Kudüs ziyaretinde başta Mescid’i Aksa, Kubbedül Sahra ve Burak Duvarı olmak üzere, Harem-i İbrahimi, Hz. İbrahim (as), Hz. İshak (as), Hz. Yakup (as), Hz.Yusuf (as), Halhul kasabasındaki Hz. Yunus peygamberlerin kabirleri ile tarihi bir kilise içinde kalan Hz. İsa’nın (as) doğduğu mekan, Zeytin Dağı, sahabelerden Selman El-Farisi Hz. Türbesi ve Rabia’tül Adeviyye hazretlerinin kabirleri ziyaret edilecek.Müslümanların Mescid-i Aksa'yı yeteri kadar ziyaret etmediklerini gördüklerini ifade eden Başkan Genç; “bizde MÜSİAD Sakarya Şubesi olarak, Kudüs'ü ziyaret ederek Filistinli kardeşlerimizin yalnız olmadıklarını göstermek için yola çıkıyoruz” dedi.

20 Aralık 2016 , Salı Bu haber toplam 908 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU