Günün Tarihi:26 Temmuz 2021

2. Komite yılı değerlendirdi


SATSO bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu Altyapı İnşaat Faaliyetleri, Maden Ocakları ve Mermer İmalatı ve ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 2nci Meslek Komitesi, yıllık değerlendirme toplantısında meslek grubu üyeleriyle bir araya ge

Toplantının ev sahipliğini 2nci Meslek Komitesi Başkanı Emir Karagülle, Komite Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Özkan, Meclis Üyeleri; Hasan Genç, Yılmaz Dünya ve Komite Üyesi Ahmet Sivişoğlu yaptı. Toplantıya SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Arslan ve Emrullah Terzioğlu ile çok sayıda sektör temsilcisi ve meclis üyesi iştirak etti. Toplantıda konuşan 2nci Meslek Komitesi’nden Meclis Üyesi Hasan Genç, komite faaliyetleri hakkında bilgi vererek nitelikli ve ara eleman sorununun tüm sektörlerde olduğu gibi, kendi alanlarında da sıkıntı teşkil ettiğini ifade etti. Genç, konuşmasının devamında nitelikli ve ara eleman ihtiyacının karşılanmasına yönelik SATSO önderliğinde yapılan çalışmalardan da üyelere örnekler verdi. Üyelerin bir araya gelerek istişare yapma fırsatı bulduğu toplantıda, sektörel sorunlar ve görüş alışverişinde bulunuldu.

28 Aralık 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 952 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU