Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Halep’e yardım eli uzandı


Beşir Derneği Sakarya Şubesi tarafından başlatılan ‘Halep için uzat elini’ kampanyası kapsamında toplanan yardımlarla dolu 6 adet tır Halep’e uğurlandı.

Uğurlandı

‘Halep için uzat elini’ kampanyası kapsamında toplanan yardım malzemeleri ile dolu olan 6 tır Halep’e doğru yola çıktı. Tırlar ı uğurlamak için Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen programa Vali Yardımcısı Hikmet Dinç, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Beşir Derneği Sakarya İl Temsilcisi Latif Demir, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

120 ton un

Düzenlenen programda bir konuşma gerçekleştiren Beşir Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Latif Demir, “ Mahzun ve mahcup gönüllerin müjdeleyicisi ve onların hamisi olarak hiçbir ayrım yapmadan paylaşmayı erdem haline getirmiş, kardeşliğe destek olmak, hayır işlerinin yaygınlaşması için gece gündüz çalışan Beşir Derneği’nin Sakarya Şubesi olarak Suriye’deki mültecilere yönelik yardımlarımızı göndermek için bir araya geldik.  Mülteciler için topladığımız 120 ton un, 25 ton patates, 2 ton şeker, 3 ton maya ve 2 ton tuzu tırlarımızla bölgeye göndereceğiz” dedi.

Teşekkür

Demir, “ Kampanyamıza destek olan Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Sayın Halil İbrahim Balcı’ya, Büyükşehir Belediye Başkanlığına, Semerkand Vakfı’na, TÜMSİAD’a, Akyazı Belediye Başkanlığına, ÇEKSOY’a ve Sakarya halkına teşekkür ederiz. Bundan sonra yapacağımız yardım faaliyetlerinde de tüm halkımızın desteğini bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Demir’in konuşmasının ardından dua edildi ve tırlar uğurlandı. 

31 Aralık 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 1212 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU