Günün Tarihi:7 Haziran 2020

Camili ve Karaman halkına fidan dağıtıldı


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü yeni bir yıla girerken, Bölge Müdürlüğü Merkezi ve bağlı işletme müdürlükleri, “Yeni Yıla Fidan Dikerek Girelim” sloganı ile halka ücretsiz fidan dağıtımı yaptılar. Bu fidan dağıtımı programları, Camili ve Karaman mahalleleri

Vali Coş katıldı

Camili Mahallesi’nde düzenlenen halka ücretsiz ağaç fidanı dağıtım törenine Vali Hüseyin Avni Coş, Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, Camili Muhtarı Yunus Özçelik, Adapazarı İşletme Müdürü Özlem Cevahirci, İşletme Müdür Yardımcısı, Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefi ile Orman Muhafaza Memurları ve işçiler katıldı.  Camili Mahallesi’ndeki Ahmet Yesevi Camii’nde Cuma Namazı’na müteakip halka fidan dağıtılırken, Vali Coş ve beraberindekiler cami önüne de fidan dikimi yaptılar.

17 Ağustos Camii

Eş zamanlı olarak Karaman Mahallesi 17 Ağustos Camii’nde de Orman Bölge Müdür Yardımcısı Adil Şencan, Fidanlık Müdürü Hacer Dilaver ve Fidanlık Şefi Nihal Turan tarafından halka fidan dağıtımı yapıldı.

10 bin fidan

Yeni yıla girerken ağaç keserek değil fidan dikerek girelim kampanyaları çerçevesinde, ilimizin değişik yerlerinde ve 7 işletme müdürlüğü bünyesindeki ilçe merkezlerinde, vatandaşlara kaplı fidanlardan sedir, servi, fıstıkçamı, mazı ve defne türlerinden toplam 10 bin adet fidan dağıtıldı.

 

2 Ocak 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 750 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU