Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Türk-İş Külliye’de


Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ile yönetim kurulu üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından önceki gün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edildi.

Eşlik ettiler

Kabule Türk-İş yönetiminden; Genel Sekreter Pevrul Kavlak, Genel Mali Sekreter Ramazan Ağar, Genel Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat ve Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar eşlik etti.

EMEK kitabı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Türk-İş tarafından 15 Temmuz İşgal girişimini, uluslararası düzeyde anlatmak ve farkındalığı güçlendirmek için İngilizce ve Türkçe içerikli hazırlanan "15 Temmuz Demokrasinin Zaferi, EMEK" başlıklı kitabın takdimi yapıldı. Kitabın bin tanesi uluslararası ve yabancı sivil toplum kuruluşlarına gönderilmeye başlandığı bilgisi de Sakaryalı sendikacımız Türk-İş Başkanı Ergün Atalay tarafından verildi. Kabulde ayrıca, çalışma hayatının güncel sorunlarının da Cumhurbaşkanı'na iletildiği öğrenildi.

5 Ocak 2017 , Perşembe Bu haber toplam 1118 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU