Günün Tarihi:23 Kasım 2020

Şahin’de değişmeyen tablo


Yıllardır eğitim ve sporun her dalında ki başarıları ile Türkiye’de yarattığı farkla adından söz ettiren, Özel Şahin Okulları öğrencileri, Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş 1 Sınavı’nda (TEOG) Sakarya’da yine erişilmesi güç bir rekora imza attı.

Büyük başarı 

Özel Şahin Ortaokulu 8.sınıflardan 7 öğrenci 120 soruda 120 doğru yaparak Türkiye birincisi oldu. Yine TEOG 1 sınavında 10 öğrenci 120 soruda 119 doğru yaparak büyük bir başarı elde etti.

 

Gurur duyuyoruz

Özel Şahin Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Dr. Esin Cevrioğlu, tüm öğrencilerle gurur duyduğunu söyleyerek, “Şahin Ortaokulu öğrencilerimiz, MEB tarafından gerçekleştirilen TEOG sınavlarında çok büyük başarılar elde ederek hep birinci sırada yer almışlardır.2016-2017 Eğitim öğretim yılında da bu tablo değişmemiş ve yapılan “TEOG 1”sınavında Türkiye 1.leri Şahin Okulları’ndan çıkmıştır” dedi.

 

Kutluyorum

Cevreoğlu, “120 soruda 120 doğru yapan 7 öğrencimizi ve 120 soruda 119 doğru yapan 10 öğrencimizi kutluyorum. Ayrıca “TEOG 1” başarı sürecinde emek veren tüm 8.sınıf öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, özveri ve katkılarını esirgemeyen okul yönetimini ve değerli velilerimizi de kutluyor her birine ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

12 Ocak 2017 , Perşembe Bu haber toplam 1186 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU