Günün Tarihi:23 Ocak 2021

SMMMO’a Genel Başkan’ı ağırladı


TÜRMOB Genel Başkanı Prof. Dr. Cemal Yükselen, Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İkinci ziyaret

Son genel kurulda genel başkan seçilen Yükselen, Türkiye’deki ikinci ziyaretini yaptığı SMMMO’da Başkan Ertuğrul Kocacık ve yönetim kurulu üyeleri Fikret Dayıoğlu, Yıldıray Yılmaz ve Erdinç Atalay kendisini ağırladı.

 

Staja giriş

Oda binasını çok beğenen ve yapılan çalışmaları takdir ettiğini söyleyen Genel başkan Yükselen, “Sakarya gerçekten çok güzel çalışmalar yapmış. Bunu buraya geldiğimde daha iyi gördüm. Staja giriş, mesleki yeterlilik ve muhasebe meslek elemanı  gibi konularda verilen eğitimleri takdirle karşıladım. Bu çalışmalar diğer illerimize de örnek olabilecek çalışmalar” dedi.

 

Onurlandırdığı

Başkan Kocacık ise yapılan ziyaretten çok memnun kaldıklarını belirterek, “ Genel başkanımıza odamıza gelerek bizleri onurlandırdığı için çok teşekkür ediyorum. Yönetim olarak bundan sonra da üyelerimize yönelik her türlü mesleki ve sosyal faaliyetleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

14 Ocak 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 1430 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU