Günün Tarihi:22 Ekim 2020

Bayan raketler masada


Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün öğrenci yurtları faaliyetleri devam ediyor.

Rahime Sultan Kız Öğrenci Yurdu ile Sakarya Kız Öğrenci yurdunda kalan öğrenci ve personeli masa başına geçti.

 

Spor ve eğlence

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğünün düzenlediği çeşitli organizasyonlardan olan Bayanlar masa tenisi müsabakası Atatürk Kapalı Spor Salonunda sona erdi. İlimizde Rahime Sultan Kız Öğrenci Yurdu ile Sakarya Kız Öğrenci yurdunda kalan 18 öğrenci ve personelinin katıldığı turnuva bir hayli renkli görüntülere sahne oldu.

 

İlgi memnun etti

Müsabakalar sonunda ilk üç sırada yer alan öğrencilere madalya ve başarı belgesi takdim eden Sakarya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Yurtlarda kalan bayan öğrencilerimizin , düzenlediğimiz turnuvalara ilgi göstermesi bizleri sevindirdi. Daha çok öğrencinin spor yapması için bizde kurum olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği organizasyon büyük heyecana sahne oldu.

Masada Başında Erkekler

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Sebahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu ile ve Arif Nihat Asya Erkek Öğrenci Yurdunda kalan öğrencilerine yönelik düzenlediği Masa Tenisi müsabakaları sona erdi.

Yurtlar arası heyecan: Atatürk Spor Salonunda yapılan Masa Tenisi Müsabakalarına 14 öğrenci katıldı. Son derece zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalar sonrasında Sinan Meraklı, rakiplerini yenerek şampiyon oldu. Yakup Bayır turnuvada 2. Olurken, Ahmet Erol Cin 3., Serdar Kayadibi ise 4. oldu.

Madalya ve Belge: Müsabakalar sonunda ilk üç sırada yer alanlara öğrencilere madalya ve başarı belgesi verildi. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından masa tenisi müsabakalarına katılanlara katılım belgesi takdim edildi.

 

Üniversite: Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Masa tenisi müsabakalarına katılan tüm öğrencilere teşekkür ediyorum. Üniversite öğrencilerimize yönelik sportif faaliyetlerimiz, yıl boyunca devam edecek" dedi” dedi.

15 Ocak 2017 , Pazar Bu haber toplam 904 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU