Günün Tarihi:30 Haziran 2022

Başlamadan bitirin!


Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında “Madde Kullanım Riski ve Madde Bağımlılığından Korunma” konulu eğitimler düzenlendi.

 Halk bilinçlendiriliyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan, illerde halka yönelik olarak sürdürülen Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında AEP Eğitici Eğitimi programını başarıyla tamamlandı. Eğitimiler kendi uzmanlık alanlarında (Aile İçi Eğitim, İktisat, Sağlık, Hukuk, Medya) eğitimler vererek, halkın bilinçlenmesine katkı sağladılar.

Bağımlılıktan korunun

Seminerde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde görev yapan Aile Eğiticileri Gülnur Ayşe Er öğrencilere yönelik madde kullanımını önleyici kapsamda madde bağımlılığından korunma semineri düzenlenirken, Esra Çetin tarafından aşağıda belirtilen seminerlerde ise veliler madde bağımlılığı konusunda bilinçlendirildi.

20 Ocak 2017 , Cuma Bu haber toplam 872 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU