Günün Tarihi:28 Ocak 2020

Genç girişimcilerden örnek hareket


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

Bilinçlendirme

Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi önderliğinde Hendek ilçesinde bulunan Nuriye İlkokulu’na bir kitaplık yaptırıldı. Girişimcilik faaliyetlerine paralel olarak ilimizdeki çeşitli konularda bilinçlendirme ve farkındalık çalışmaları da yürüten kurul, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdikleri Kitap ve Oyuncak Bağış Kumbarası’nda biriken kitaplar arasından ilköğretim düzeyindeki kitapları Hendek ilçesi Nuriye İlkokulu’na yaptırdıkları kitaplığa teslim ettiler.

Bağış kampanyası

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İcra Komitesi Başkanı Alican Sak, Genç Girişimciler Kurulu’nun girişimciliğin sonradan edinilen bir kazanım değil çok erken yaşlarda edinilmesi gereken zihinsel bir yaklaşım olduğunu dile getirdi. Sak açıklamasında, Sakarya GGK İcra Komitesi olarak hem bu konuda hem sosyal sorumluluk anlamında çalışmalar yürüttüklerini ve geçtiğimiz yıl Kitap ve Oyuncak Bağış Kumbarası’ konseptli bağış kampanyasının olumlu sonuçlanarak bir kitaplık oluşturacak düzeyde materyal elde ettiklerini ifade etti.

Teşekkür ettiler

Sakarya GGK İcra Komitesi Başkanı Alican Sak “Okulumuza yaptırdığımız kitaplık ve kampanyadan elde ettiğimiz kitapların böyle güzel bir amaçla değerlendirilecek olmasından dolayı mutluyuz. Çalışmalarımız devam edecek. Bağışta bulunan tüm Sakaryalılara teşekkür ediyoruz” dedi.

Yeni bir kitaplık

Okul müdürü öğretmenler ve öğrenciler de okula yeni bir kitaplık yapılması ve kitapların okullarında öğrencilerin faydasına değerlendirilecek olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek SATSO Camiasına teşekkür etti. 

22 Ocak 2017 , Pazar Bu haber toplam 696 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU