Günün Tarihi:25 Şubat 2020

‘Geleceğiniz için çalışıyoruz’


2016-2017 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısının sonunda, Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Belediye Başkanı Hüseyin Genç'in geleneksel hale getirdiği karne günü öğrenciler ile bir arada olma sevinçlerini paylaşma, onları çeşitli hediyelerle ö

Sohbet ettiler

Karne heyecanı yaşayan Türk-Fransız Kardeşlik Ortaokulu öğrencilerinin karne coşkusuna ortak olan İlçe Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Başkan Genç okul da düzenlenen törende öğrencilere karnelerini dağıttı. Okul bahçesinde öğrenciler tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Genç ve Kaymakam Çiçekli öğrencilerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Aynı zamanda yeni dönem için okulun ihtiyaçları hakkında okul müdürü, okul aile birliği başkanı ve velilerle fikir alışverişinde bulunuldu.

Tebrik etti

Törende yaptığı konuşmada gençleri çok sevdiğini ve önemsediğini belirten Başkan Genç, “Geleceğin büyükleri olarak sizler hedefleriniz doğrultusunda geleceğinizi şekillendirirken, bizler de sizlere daha iyi bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz. Kiminiz öğretmen, kiminiz doktor, kiminiz mühendis, belki de kiminiz bir belediye başkanı, bir vali olacaksınız. Yarın bu koltuklarda sizler oturacak, ülkenin kaderini sizler tayin edeceksiniz. Sizler ne kadar iyi yetişir, kendinizi ne kadar iyi yetiştirirseniz bizler inanıyoruz ki, şehrimiz de, ülkemiz de o kadar gelişecek, o kadar iyi yere gelecektir” dedi. Başkan Genç TEOG sınavında ilçe birincisi olan Türk-Fransız Kardeşlik Ortaokulu öğrencisi Merve Şahintürk’e karnesini vererek tebrik etti ve ikinci dönem gerçekleştirilecek TEOG sınavında il birinciliği beklediğini belirtti. 

22 Ocak 2017 , Pazar Bu haber toplam 618 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU