Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Tarımda büyük artış


Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı’nda konuşan Başkan Özkaraman, Taraklı’da turizmdeki gelişmelerin yanı sıra, tarımsal faaliyetlerde de büyük artış olduğunu belirtti.

Çiftçi konuşuldu

Taraklı Hükümet Konağı’nda gerçekleşen toplantıya, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Akyazı Ziraat Odası Başkanı Şener Bayraktar ile İlçe Ziraat Odası Başkan ve temsilcileri katıldı. Çiftçilerin sorunlarının görüşüldüğü toplantıda, Taraklı Ziraat Odası’nın faaliyetleri, hayvancılık faaliyetleri de görüşüldü. Çiftçilerin sorunlarının üzerinde durulan toplantıda,  Adapazarı Ovası topraklarının korunması, fındıkta alan bazlı destek konuları ele alındı.

‘Tarımı destekliyoruz

Taraklı’da turizmdeki gelişmelerin yanı sıra, tarımsal faaliyetlerde de büyük artış olduğuna dikkat çeken Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, “Bu özelliğinden dolayı Taraklı’da tarıma özel ilgi gösteriliyor ve tarım faaliyetleri destekleniyor. Biz her zaman çiftçilerimizin yanındayız, ülkemiz ekonomisinin de temel taşlarından biri olan tarımı her zaman desteklemeye hazırız” dedi.

Katkı sağlayacak

Çiftçilerin ziraat odaları öncülüğünde ürünlerini her alanda daha iyi değerlendirebilmesini amaçladığına işaret eden Taraklı Ziraat Odası Başkanı Ruhi Avdan, bu çerçevede yapılan toplantının Taraklı’da yapılmasının büyük katkılar sağlayacağını söylerken, Akyazı Ziraat Odası Başkanı Şener Bayraktar da, toplantının, çiftçilerin sorunlarını dile getirmesi adına çok önemli olduğunu belirtti.

25 Ocak 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 826 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU