İsen; ‘Her daim yanınızdayım’25 Ocak 2017, Çarşamba

Yakın takip

AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ile AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, MÜSİAD Sakarya Şubesi’ne “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunarak, Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimini tebrik etti. Ziyarette; MÜSİAD USA Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tuncer de yer aldı.  Prof. Dr. İsen, MÜSİAD’ı gerek Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterlik döneminde, gerekse Sakarya Milletvekilliği döneminde yakından takip ettiğini ifade etti. 

Büyük görev

Ziyarette, yeni Anayasa değişikliği ve Başkanlık Sistemi hakkında MÜSİAD üyelerine bilgiler veren Vekil Prof. Dr. Mustafa İsen, yönetim kurulunun da kendisine yönelttiği soruları cevaplandırdı. İşadamlarının bakışını ve vizyonunu güçlendirmesi için MÜSİAD’a büyük görevler düştüğüne vurgu yapan Vekil Mustafa İsen, “Sizin gibi STK’lar iş dünyası için çok önemlidir. MÜSİAD’ın samimiyetini de tebrik ediyorum. Ben Sakarya Milletvekili olarak, MÜSİAD için üzerime ne düşüyorsa her zaman yapmaya hazırım ve sizlerin yanındayım” mesajını verdi.

Başkanlık desteği

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, “MÜSİAD’ın yanında olduğunu hissettirdiği ve MÜSİAD için verdiği güzel mesajlardan dolayı AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ile AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’a teşekkür etti. Başkan Yaşar Coşkun,  MÜSİAD’ın Anayasa değişikliğine sıcak baktığını ve başkanlık sistemine başından beri destek olduğunu ve hatta başkanlık sistemi ile ilgili bir raporu dönemin Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sunduğunu dile getirdi.

Bu haber toplam 834 defa okundu.