Günün Tarihi:23 Ocak 2021

İsen; ‘Her daim yanınızdayım’


MÜSİAD Sakarya Şubesi’ne “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Prof. Dr. İsen, “MÜSİAD için üzerime ne düşüyorsa her zaman yapmaya hazırım ve sizlerin yanındayım” dedi.

Yakın takip

AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ile AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, MÜSİAD Sakarya Şubesi’ne “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunarak, Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimini tebrik etti. Ziyarette; MÜSİAD USA Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tuncer de yer aldı.  Prof. Dr. İsen, MÜSİAD’ı gerek Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterlik döneminde, gerekse Sakarya Milletvekilliği döneminde yakından takip ettiğini ifade etti. 

Büyük görev

Ziyarette, yeni Anayasa değişikliği ve Başkanlık Sistemi hakkında MÜSİAD üyelerine bilgiler veren Vekil Prof. Dr. Mustafa İsen, yönetim kurulunun da kendisine yönelttiği soruları cevaplandırdı. İşadamlarının bakışını ve vizyonunu güçlendirmesi için MÜSİAD’a büyük görevler düştüğüne vurgu yapan Vekil Mustafa İsen, “Sizin gibi STK’lar iş dünyası için çok önemlidir. MÜSİAD’ın samimiyetini de tebrik ediyorum. Ben Sakarya Milletvekili olarak, MÜSİAD için üzerime ne düşüyorsa her zaman yapmaya hazırım ve sizlerin yanındayım” mesajını verdi.

Başkanlık desteği

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, “MÜSİAD’ın yanında olduğunu hissettirdiği ve MÜSİAD için verdiği güzel mesajlardan dolayı AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ile AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’a teşekkür etti. Başkan Yaşar Coşkun,  MÜSİAD’ın Anayasa değişikliğine sıcak baktığını ve başkanlık sistemine başından beri destek olduğunu ve hatta başkanlık sistemi ile ilgili bir raporu dönemin Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sunduğunu dile getirdi.

25 Ocak 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 893 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU