Günün Tarihi:1 Mart 2021

Vali Coş'tan telefonla hastane talimatı!


İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında, yapımı devam eden 250 yataklı yeni Kadın Doğum Hastanesi inşaatında gelinen son durumu öğrenmek için ilgili firmayı arayarak bilgi aldı ve bir an önce çalışmaların hızlanması talimatını verdi.

Mutlu sona ulaşamadık

İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü’nün sağlık yatırımları hakkındaki bilgilendirmesinin ardından Vali Coş 250 yataklı Kadın ve Çocuk hastanesinin son durumunu sordu. Öğütlü, “ bin 900 fore kazığın sonuna gelindi. Beton dökümü de tamamlandı” dedi. Vali Coş ise, “ her sorduğumuzda son deniyor ancak bir türlü mutlu sona ulaşamadık” dedi.

Telefonla görüştü

Coş korumalarına hastanenin müteahhitti kendisine bağlamalarını söyledi.  Müteahhit ile bir telefon konuşması gerçekleştiren Vali Coş müteahhite çalışmaların ne durumda olduğunu sordu. Temel işlemlerinde vakit kaybedildiğin söyleyen Coş, “Ancak Temel üstünde inşallah daha fazla bir güçlü kaybettiğimiz zamanı telafi edelim organizasyonu ona göre yapalım” dedi. 

26 Ocak 2017 , Perşembe Bu haber toplam 1891 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU