Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Yapılanları manidar


Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi’ni ve Genel Başkanı’nı hedef alan saldırıları kınayan Ulaşım-İş Genel Başkan Yardımcısı Cihad Koray, “Bu saldırılar ile ilgili tek kişinin gözaltına alınmamasını manidar buluyorum” dedi.

Hastalıklı düşünceler

Koray, “Son günlerde Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi’ni ve Genel Başkanı’nı hedef alan saldırıları şiddetle kınıyorum.  Yapılan bu saldırılar sadece Türkiye Kamu-Sen'e değil, örgütlenme özgürlüğüne ve bağımsız sendikal anlayışına yapılmıştır. Bu saldırı hastalıklı düşüncelerin demokrasiden ne anladıklarının göstergesidir” diye konuştu.

‘Saldırıları kınıyorum’

‘Hayır’ yönünde görüş bildiren ve bu yönde hareket eden kişi, kurum ve kuruluşlara göz dağı verilmek istendiğini söyleyen Koray, “Vapurda şarkı söyleyen gençlerin göz altına alındığı ülkede bu saldırılar ile ilgili tek kişinin göz altına alınmamasını manidar buluyorum. Bir kez daha yapılan saldırıları kınıyor, Sayın Genel Başkan İsmail Koncuk şahsında Türkiye-Kamu-Sen’e ve camiasına geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. 

28 Ocak 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 834 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU