Günün Tarihi:28 Kasım 2021

Alemdar cemaatle buluştu


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, sabah namazı sonrası Bahçelievler Camii cemaatiyle, cami derneğinde bir araya geldi.

Kahvaltı yaptılar

Sohbet eşliğinde cami cemaatiyle ve mahalle sakinleriyle birlikte kahvaltı eden Başkan Alemdar, gelen talep ve önerileri de dinleyerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Alemdar hayata geçirilecek projelerin Serdivan'ı daha da yukarılara taşıyacağını belirterek kaliteli hizmetin odak noktaları olduğunu söyledi. Sorunları birebir görüşerek çözmeye gayret ettiklerini belirten Alemdar, hizmette insan odaklı belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini ifade ederek herkesin huzur içerisinde yaşadığı bir Serdivan için çalıştıklarını söyledi.

Sosyal alan

Serdivan’da yaşam alanlarının yanı sıra sosyal donatı alanları ile de vatandaşların yaşam kalitelerini arttırmayı hedeflediklerini belirten Başkan Alemdar, içerisinde muhtarlık binasından, yürüyüş parkuruna, çocuk oyun guruplarından spor alanlarına kadar her ayrıntının yer aldığı meydanıyla, yine Çark Deresi kenarında inşa edilen ve o hat üzerinde hayata geçirilecek, yeni projelere örnek teşkil edecek Dereboyu Sosyal Donatı Alanı ile Bahçelievler'in çehresinin değiştiğini ve bu değişimin ivme kazanarak devam edeceğini söyledi. 

31 Ocak 2017 , Salı Bu haber toplam 869 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU