Günün Tarihi:25 Şubat 2020

CHP ‘Hayır’ için sahada


Kaynarca CHP ilçe Başkanı Ersan Ceylan ve beraberindeki yönetim üyeleri Yeni Anayasa için neden HAYIR dediklerini anlatmak için ilçedeki muhtarlar ile bir araya geldiler.

İstiklal mücadelesi

Kaynarca Cumhuriyet Halk Partisi ilçede referandum ile yaptığı HAYIR çalışması kapsamında ilk ziyaretini ilçe Muhtarlar Derneğine gerçekleştirdi. Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner'in ev sahipliği yaptığı toplantı sohbet ortamında geçti. Ülkeyi laik, demokratik bir hukuk devleti olmaktan çıkartmak istediklerini belirten Kaynarca CHP İlçe Başkanı Ersan Ceylan, “İstiklal mücadelesi sonunda kurduğumuz Cumhuriyet’in bütün değerlerini yok edecek tek adam rejimine hayır diyoruz. Bu mücadele bizim demokrasi tarihimize geçecektir. Bu mücadele kutsal mücadeledir” diye konuştu.

Halkımız ‘Hayır’ diyecek

Ülkenin bölünmesini önlemek için çocukların geleceği için halkın hayır diyeceğine inandıklarını belirten Ceylan, “Cumhuriyet Halk Partililer olarak hiçbir ayrım yapmadan, kimliği, inancı ve yaşam tarzı ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızın demokratik ve özgür bir Türkiye’de yaşamalarını istiyoruz. Bizim gibi düşünmeyen insanların da özgürce düşüncelerini ifade edecekleri bir Türkiye istiyoruz. Demokrasiye sahip çıkmak hepimizin ortak görevidir. Bu doğrultuda yürüyeceğimiz çalışmalarda her kesimin düşüncesine saygı duyuyoruz. Ancak ortak düşüncede birleşmek zorundayız. Oda Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetimizi korumaktır, cumhuriyetimize, birliğimize karşı bu mücadeleyi hep beraber yapacağız” ifadelerini kullandı.

4 Şubat 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 656 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU