Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

TÜRKAV’dan Coş’a ziyaret


TÜRKAV Başkanı Osman Aydın, yönetim kurulu üyeleri Fatih Beşiktaş, Şükriye Demir, Sezgin Yılmaz, Ahmet Ceynaklı ve Ferhat Duman ile birlikte Vali Hüseyin Avni Coş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Teşkilat kültürü

Vakfın faaliyetleri hakkında Vali Coş’a bilgi veren Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Sakarya Şube Başkanı Osman Aydın, Vakıf olarak sempozyum, panel ve toplantı gibi yollarla ülke genelinde kamu çalışanlarının sorunlarına dikkat çekmek amacıyla ortak bir teşkilat kültürü oluşturmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Mücadele önemli

 STK’ların birlik ve beraberliğin gelişmesinde büyük katkıları olduğunu belirten Vali Coş, özellikle devlete ve millete hizmet noktasında birlikte görev yapılan kamu çalışanlarıyla ilgili sorunlar ve çözümler hakkında verilen mücadelede çok önemli. Ziyaret anısına Vali Coş’a üzerinde “Bilge Tonyukuk Yazıtı” bulunan tablo hediye eden Başkan Aydın,  kabullerinden dolayı da teşekkür etti.

4 Şubat 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 866 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU