Günün Tarihi:23 Ocak 2021

STK’lardan 2017 toplantısı


Arama Kurtarma STK'ları ve İlçe Belediye Arama Kurtarma Ekipleri ile 2017 yılının ilk toplantısı gerçekleşti. Toplantıda görev ve yetkiler konuşuldu.

Konferans

Sakarya’da faaliyet gösteren Arama Kurtarma Sivil Toplum Kuruluşları ve İlçe Belediyelerine bağlı Arama Kurtarma Ekipleri ile 2017 yılının ilk toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı Sakarya İl Afet ve Acil Durum Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü konferans salonunda yapıldı.

Görevler görüşüldü

Toplantıda; Türkiye Afet Müdahale Planı kapsamında onaylanan TAMP Sakarya planına esas; Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğüne bağlı olarak 'Arama Kurtarma Hizmet Grubu'  planında yer alan STK'ların ve gönüllülerin önemi, rolü, işlevi ve yerel düzeyde ilçe belediyelerinin iş, işlemler ve görevleri görüşüldü.

Katılım

Toplantıya katılım ise şöyle; Serdivan Belediyesi, Akyazı Belediyesi, Kaynarca Belediyesi, Geyve Belediyesi, Karasu Belediyesi, Sakarya Afet Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama Derneği (S.A.B.A.H), Hendek Arama Kurtarma Timi (HAKUT), Sakarya Arama Kurtarma ve Doğa Sporları Derneği (SAKDER) Sakarya Arama Kurtarma Ekibi Derneği (SAKE), Sakarya Dağcılık Spor Kulübü Derneği, Sakarya Motosikletçiler Derneği, Gönüllü Ahmet Memiş, Gönüllü Ümit Sevindikoğlu, Gönüllü Mustafa Suiçmez.

5 Şubat 2017 , Pazar Bu haber toplam 970 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU