Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

Bu maçlar kaçmaz


15nci hafta perdesi, dün akşam açıldı. Bugün Süper Amatör Lig takımları sahaya iniyor

Kırmızı Grup’ta As Akyazıspor, Beyaz Grup’ta ise Adapazarıspor haftaya lider girecek.

Üçler: 2 grupta 23 takımın ter döktüğü Süper Amatör Lig’de gözler 15nci maçlara çevrildi. Her iki grupta ilk üçlerin Play-Off’a yükseleceği ligin Kırmızı Grubu’nda, As Akyazıspor ile Arifiyespor 35’er, Karasuspor ise 33 puanda bulunuyor. İlk üçü oluşturan bu ekiplerin, yerlerini koruma mücadeleleri bu hafta da keyif verecek.

Derbi: Adapazarıspor, Kocaalispor ve Arifiye Kalaycıspor’un ilk üçte yer aldığı Beyaz Grup’ta ise bu hafta derbi var. Bülent Yıldırım ile büyük bir çıkış yakalayan Arifiye Kalaycıspor’u ağırlayacak olan Adapazarıspor, koltuğunu korumak için elinden geleni yapacak. (Kadir Kırdar)

     

---

 

 

---

Süper Amatör Lig Kırmızı Grup

TAKIMLAR       O  G  B  M A  Y  P

-----------------------------------------------------------------------------

1-As Akyazıspor 14 11 2   1   52 13 35

2-Arifiyespor  14 11 2   1   39 15 35  

3-Karasuspor  14 11 0   3   35 13 33

4-Karasu Güven  14 9   2   3   36 11 29

5-Ferizli Krdz. 14 8   2   4   30 18 26

6-Hendekspor 14 7   2   5   28 15 23

7-Demirspor   14 5   3   6   20 20 18

8-Söğütlüspor 14 5   1   8   26 26 16

9-Ç.Bekirpaşa 14 4   1   9   28 50 13

10-Hend.Akova   14 3   2   9   14 36 11

11-Pazarköy E.    14 1   1   12 13 58 4

12-Sap.Akademi 14 0   0   14 0   46 0

---

14ncü Haftanın Sonuçları

Karasuspor: 3-TÜVASAŞ Demir: 1

Karasu Güven: 9-Pazarköy Eğitim: 0

Söğütlüspor: 2-Hendek Akovaspor: 0

Hendekspor; 1-Çaybaşı Bekirpaşa: 1

Ferizli Karadenizspor: 3-Arifiyespor: 1

NOT: As Akyazı: 3-Sap.Akademi: 0 (H)

---

Süper Amatör Lig Beyaz Grup 

TAKIMLAR       O  G  B  M A  Y  P

---------------------------------------------------------------------------

1-Adapazarıspor  14 12 2   0   51 7   38

2-Kocaalispor 14 11 3   0   51 7   36

3-A.Kalaycıspor  14 9   2   3   34 17 29

4-P.Ova 1968 14 8   4   2   29 12 28

5-Hendek Boğaz  14 7   1   6   24 29 22

6-Erenlerspor  14 6   0   8   23 22 18

7-Yeşilyurt B. 14 4   3   7   24 32 15

8-Alaağaçspor 14 4   2   8   23 32 14

9-Kışlaçayspor    14 3   3   8   20 31 12

10-Karasu Yalı    14 3   4   7   19 30 13

11-Ferizlispor 14 2   1   11 15 48 7

12-Kaynarca   14 2   1   11 19 65 7

---

14ncü Haftanın Sonuçları

Erenlerspor: 0-Pamukova 1968: 1

Karasu Yalıspor: 3-Alaağaçspor: 2

Ferizlispor: 0-Kaynarcaspor: 5 

Hendek Boğazspor: 1-Kocaalispor: 3

Kışlaçayspor: 1-Adapazarıspor: 6

Arifiye Kalaycı: 3-Yeşilyurt Belde: 1

---

Süper Amatör Ligde 15nci Hafta

     11 Şubat Cumartesi

     Akyazı Sentetik Saha

Saat 16.00 Yeşilyurt Belde-Erenlerspor

     Kuzuluk Sentetik Saha

Saat 14.00 Alaağaçspor-Ferizlispor 

     Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14.00 Pamukova 1968-Karasu Yalı

     Karaman Sentetik Saha

Saat 14.00 Adapazarıspor-Arifiye Kalaycı

     Kocaali Sentetik Saha

Saat 14.00 Kocaalispor-Kışlaçayspor 

     12 Şubat Pazar

     Kaynarca Sentetik Saha

Saat 14.00 Kaynarcaspor-Hendek Boğaz

Hendek Akova Sahası

Saat 14.00 Hendek Akova-Karasu Güven

     Akyazı Pazarköy Sahası

Saat 14.00 Pazarköy Eğitimspor-Karasuspor

     Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 14.00 Arifiyespor-Hendekspor

     Emirler Sahası

Saat 14.00 Çaybaşı Bekirpaşa-As Akyazıspor

     Erenler Sentetik Saha

Saat 14.00 Demirspor-Ferizli Karadenizspor      

---

1nci Amatör Ligde 15nci Hafta

     11 Şubat Cumartesi

     Arifiye Sentetik Saha

Saat 18.00 Küçücek Belde-Sakarya TEKspor

Saat 20.00 Çaybaşı Fuadiyespor-Hacıkışla

     Erenler Sentetik Saha

Saat 16.00 Yenikent Fıratspor-Akçayspor

Saat 18.00 Taşkısığıspor-Şeyhvarmazspor

Saat 20.00 Sak.SHÇEKspor-Karaçamspor

     Karaman Sentetik Saha

Saat 16.00 Sak Orman Gençlik-As Arifiye

     Karasu Sentetik Saha

Saat 14.00 Karasu Aziziyespor-Hayrettin

     Akyazı Sentetik Saha

Saat 14.00 Akyazıgücüspor-Çaykışlaspor

     12 Şubat Pazar

     Geyve Sahası

Sat 14.00 Geyvespor-Karaaptiler Akınspor

     Karasu Sentetik Saha

Saat 14.00 Kuzuluk Ersoy-Büyükdere Şahin

     Hacıkışla Sahası

Saat 13.00 Hendek Dereköyspor-Vakıfspor

     Akyazı Sentetik Saha

Saat 13.00 Karapürçekspor-Karasu Kültür

Saat 15.00 Akyazı Akınspor-Yazlıkspor

     Sapanca Kurtköy Sahası

Saat 14.00 Sapanca Kurtköy-Nuriosmaniye

     Hendek Çamlıca Sahası

Saat 14.00 Çamlıca Beldespor-Aşağı Kirazca

     Hendek Atatürk Stadı

Saat 14.00 Hendek Gençlikspor-Kızılkaya

     Kuzuluk Sentetik Saha

Saat 14.00 Kuzulukspor-Hanlıköyspor

     Erenler Sentetik Saha

Saat 16.00 Akartepespor-Altınderespor

Saat 18.00 Sakarya Karadeniz-Taşburunspor

Saat 20.00 Hızırtepe Özen-Çınarlık Gençlik

     Sapanca Atatürk Stadı

Saat 14.00 Hacımercanspor-Yıldırımspor

---

 

 

 

 

11 Şubat 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 997 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama



SAKARYASPOR PUAN DURUMU