Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Hacamat Polikliniği hizmette


SAÜEAH Korucuk Kampüsün’de bir yıl önce Dr. Ekrem Yılmaz’ın açtığı akupunktur kliniğinde hacamat uygulamaları da başladı. Geleneksel Tamamlayıcı Tıp uygulamalarını başarıyla yapıldığı poliklinikte sülük tedavisi, nöralterapi ve hipnoz uygulamaları da gerç

Yapılan tedaviler

Geleneksel Tamamlayıcı Tıp metodu olarak Aralık 2015’de Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Korucuk Kampüsü’nde hizmete giren Akupunktur Polikliniği’nin ardından Kupa Terapisi (Hacamat) Polikliniği de Korucuk Kampüsü’nde hizmete açıldı. Dr. Ekrem Yılmaz tarafından Geleneksel Tamamlayıcı Tıp metotlarının uygulandığı poliklinikte ayrıca Hirudoterapi (sülük), Hacemat, Nöralterapi uygulama ve ozon, hipnoz, fototerapi, refleksoloji tedavileri yapılıyor.

 

Tıp metodu

2003 yılından bu yana 2 bin vakada 30 bin seans klinik uygulaması bulunan Dr. Yılmaz, akupunktur ve Kupa terapisinin binlerce yıllardan beri uygulana tamamlayıcı tıp metotları olduğunu dile getirdi. 

 

Randevu için

Tamamlayıcı tıp metotlarının tek başına kullanıldığı gibi tıbbi tedavi ile birlikte de kullanılarak tedavide başarı oranını arttıra bildiğini ifade eden Yılmaz “Geleneksel  Tamamlayıcı Tıp uygulamaları insana bedensel, duygusal ve manevi anlamda bir bütün olarak yaklaşıyor. Hastalara uygulanacak seans sayısı şartlara göre değişebiliyor. Hastanın şartları ve hekimin tecrübeleri seans sayısını etkilemektedir. Hastalarımız bilgi ve randevu için 255 2106 nolu telefondan 6586 veya 6662 dahili hattan bize ulaşabilir.” diye konuştu.

17 Şubat 2017 , Cuma Bu haber toplam 4124 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU