Günün Tarihi:2 Haziran 2020

‘Dal hastanesi istiyoruz’


Sakarya İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Doç Dr.Aziz Öğütlü ve İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Serdar Değirmenci, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Karakullukçu, ilçeye yan dal hastanesi kazandırmak

Fizik Tedavi Merkezi

Ziyarette Başkan İsmail Karakullukçu, Doç Dr. Aziz Öğütlü'ye Arifiye hakkında mini bir brifing verdikten sonra çalışmaları anlattı. Geçtiğimiz günlerde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç Dr. Hasan Salih Sağlam'ın ziyaretinde ele alınan Arifiye'deki kullanılmayan Kamu Binalarının dal merkezi, (Fizik Tedavi Merkezi) olarak değerlendirilmesi konusunda desteğini istedi.

 

Görüşmeler sürüyor

Başkan Karakullukçu, "İlçemize, bir dal hastanesi kazandırmak için görüşmelerimiz sürüyor. Bu konuda İl Sağlık Müdürümüzün de desteğini talep ettik. Müdürümüze görevinde başarılar diliyoruz” dedi.  Öğütlü’de, "İl Sağlık Müdürlüğü olarak, başkanımızdan ilçe hakkında bilgiler aldık. Başkanımızın yaptığı çalışmalar ile Arifiye'nin çehresini değiştirdi. Birlikte, sağlık hizmetleri konusunda, Arifiye'nin sorunlarını ve ihtiyaçlarını istişare etme fırsatı bulduk. Göstermiş olduğu misafirperverlik nedeniyle teşekkür ediyor, kendisine destek olmak için her zaman yanında olduğumuzu bilmesini istiyoruz" dedi. 

17 Şubat 2017 , Cuma Bu haber toplam 812 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU